Candle Magic – Mum Magic Nasıl Çalışır?

Sihirli bir soğutma büyüsü yapmak sadece sihirli dizilerle yapılmaz, çünkü televizyon dizisi ve film franchise’ları sizi kesinlikle hissetmeye yönlendirir. Büyü ve sihir konusunda eğitimli herkes için mum büyüsü, ciddi bir şekilde ihmal edilen ve görmezden gelinen, ancak o kadar yararlı ve değerli ki, belirli bir şey onları yükseltmek ve günlük yaşamlarında iyileştirmeler yapmak için kullanmayı düşünebilir. büyü ve büyü ya da doğaüstü güçler gibi şeylere güvenir.

Mum büyüsü nedir?

Mum büyüsü en basit büyü çeşitleri arasındadır ve hemen hemen her yerde hazır bulunan çok kısıtlı araçlarla yapılabilir. Mum yakma, karakterinde son derece gerçekçi, çünkü pahalı bir eser ve herhangi bir süslü ritüel ve tören içermiyor. Gerçekten o kadar basit ki, bireylerin çoğunluğu, günümüzde mum yakma ritüellerinin en yaygın uygulamaları arasında, ayrımcılık veya kötülük olmaksızın her yaştan tüm ortamın her yerinde tamamlanmaya devam ettiği gerçeğini hatırlamıyor – genellikle bir doğum günü pastası üzerinde bir doğum günü mumu tören üfleme.

Mum büyüsü nasıl performans gösterebilir?

Mum büyüsü aslında sempatik büyü olarak kabul edilir, bu aslında cazibe gücünü kanalize eden veya “beğenmeyi çeken” bir prensiptir. Çoğu uzman ve uygulayıcı için, mum yakma büyük ölçüde bireyin güçlerini odakladığı ve en büyük hedeflerini ve hayallerini tezahür ettirebileceğiniz bir ortamdır. Bilgisiz topluluğun büyük çoğunluğu mum yakma ritüelleri ve törenlerini kara büyü veya karanlık büyüyle ilişkilendirir, ancak mum yakma uygulamaları bunun için yaratılmamıştır.

Mum büyüsü ve ihtiyacınız olabilecek uygulamalar

Mum büyüsü hakkında daha fazla ayrıntı anlamak isteyen bir kişi için çeşitli yöntemler vardır, genellikle iki prosedürden faydalanarak yapılabilir:

Basit sistem. Büyük ölçüde sakin bir yerde bir mum yakarak ve temel hayati ifadeleri defalarca zikir etmesine rağmen, istediğiniz her şeye meydan okuyarak gerçekleştirilir. Bu kısa sürebilir veya birisinin ihtiyacı olduğu sürece

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *